My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 19 Окт 2019, 11:59

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2019, 22:31 
Новобранец

здравейте на всички
беше си нормална сутрин в почивен ден станах рано -рано рано колко да е рано към 14 :)
съпругата ми ме чакаше да се разбудя и да ходим да пазаруваме не че не може да отиде сама ама нали съм габровец та ние в габрово ходим с жените по магазините и ги държим за ръка не е от любов само това а има и друга причина а иначе казано държим си жените за ръката да не се залиса и да вземе да пазарува повече от колкото трябва :lol:
та пия си кафето аз и отварям през тел да погледна кво съм намерил и да захрамя бофа ей много ме тормози тоя мой любим комшия ама това е за друга тема та поглеждам съобщенията и осъзнавам че ще пропусна шопинга ама как да и кажа а?
леко се намръщи ама ....... седмицата си е седмица
със два скока бях на компа и вече разбуден без кафе отворих пускам шпиони пророци осъзнах че сам няма да мога да я бия
писах на стефи за щастие тя беше на линия :) и готова за съвместна атака малко май не искаше май помисли че искам на стоун да я водя хахха и се дърпаше леко ама като и светнах руината дет се вика едвам я навих
пуснахме ние от бързане не сметнахме а и имаше маскировка на армията нямаше как
не след дълго се появи съмнени във нас дали ще минем или ще ни върне та пуснахме и втора атака :)
та като ви разказвах за бофа ами забравих да го захрамя добре че не ме нареди :)
изтърва ме и този път ,
минахме от първата атака колкото и да бяхме неподготвени за нея ,чувството за мен беше абе невероятно
сред многото поздравления който получихме даже и от моя любимец дори
ми пише и перко да ме поздрави
та пише ми що не съм се обадил за седмицата а аз му викам -е аз ти давах съюз ти ми отказа хаххахах
/шпионираше ме а аз му метнах съюз и му пиша ко си биеш шпионите земи го и гледай хаххахха/
пожелавам Ви на всички да намерите по една такава руина

Прикачени файлове:
Коментар на файл: така изглеждах в очите на жена ми :)
1-магаре.jpg
1-магаре.jpg [ 61.52 KiB | Прегледано 114 пъти ]
13412120_898598790250426_2044452657124065076_o.jpg
13412120_898598790250426_2044452657124065076_o.jpg [ 374.25 KiB | Прегледано 114 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Окт 2019, 12:46 
Мениджър Тех. поддръжка

Честито!
За съжаление, историята е прекалено кратка. Добавете описание и скрийншоти на самата битка.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]