Архируни

В този раздел можете да зададете въпрос относно играта, ако нещо не разбирате, и други играчи ще ви помогнат.

Всяка тема в този раздел трябва да завършва със знак "?", иначе това е невярно формулирана тема или темата е поместена в този раздел погрешно.
Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Sm1l3
Новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Ное 2012, 21:19

Архируни

#1 Мнение от Sm1l3 »

От както е онлайн Българския сървар само 1 Архируина ли е пускана или просто не е споделяно за повече :?
Sp1ro
Капитан
Мнения: 56
Регистриран на: 12 Ное 2012, 22:47

Re: Архируни

#2 Мнение от Sp1ro »

Съмнявам се, че някой ще я удари и няма да сподели...
Но хайде стига, виж една бутнаха и всички други руини с по 1 перла, хайде по-натам да пускат друга ии разбира се други да я ударят :)
Аватар
by2103
Магистър
Мнения: 104
Регистриран на: 29 Окт 2012, 10:28

Re: Архируни

#3 Мнение от by2103 »

Абе ако е така, по-добре изобщо да не пускат архируини...пускайте си 5ци с по 30-40ЧП, както имаше преди и да не се занимаваме с глупости :)
Sm1l3
Новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Ное 2012, 21:19

Re: Архируни

#4 Мнение от Sm1l3 »

Незнам аз питам защото четох форума на UK сървъра и там са били бая архируини към 9-10 мисля че бяха и затова питам да съпоставя сърварите :)
felisia
Капитан
Мнения: 61
Регистриран на: 20 Дек 2012, 22:43

Re: Архируни

#5 Мнение от felisia »

Черните перли са специален ресурс ,който се разпределя по руините ,в това число и Архируините в зависимост от техния баланс на сървъра.Тоест от голямо значение да ги има много ,трябва играчите да ги купуват за реални пари ,а не само да ги обръщат в реални пари и да ги теглят.Това ,че от играта може да се теглят пари ,не значи че вместо руини 6-то ниво ще има руини 7-мо ниво.В кошницата трябва да има достатъчно перли ,които да се разпределят по руините,колкото по-малко перли в кошницата ,толкова по-малко перли в руините.Надявам се ,че никой от вас не очаква създателите на играта да ви плащат да играете.За пример вземете останалите онлайн игри там само плащаш и никой не пита ама защо не ми дават,а тук ако си по-усърден можеш да вземеш!Така че на въпроса:
Незнам аз питам защото четох форума на UK сървъра и там са били бая архируини към 9-10 мисля че бяха и затова питам да съпоставя сърварите
първо английският сървър вече чукна годинка ,ако не се лъжа и второ там май доста се харчат черните перли
От своите грешки се учиме,а от чуждите поучаваме
i1978
Оръженосец
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Окт 2012, 11:53

Re: Архируни

#6 Мнение от i1978 »

felisia написа:Черните перли са специален ресурс ,който се разпределя по руините ,в това число и Архируините в зависимост от техния баланс на сървъра.Тоест от голямо значение да ги има много ,трябва играчите да ги купуват за реални пари ,а не само да ги обръщат в реални пари и да ги теглят.Това ,че от играта може да се теглят пари ,не значи че вместо руини 6-то ниво ще има руини 7-мо ниво.В кошницата трябва да има достатъчно перли ,които да се разпределят по руините,колкото по-малко перли в кошницата ,толкова по-малко перли в руините.Надявам се ,че никой от вас не очаква създателите на играта да ви плащат да играете.За пример вземете останалите онлайн игри там само плащаш и никой не пита ама защо не ми дават,а тук ако си по-усърден можеш да вземеш!Така че на въпроса:
Незнам аз питам защото четох форума на UK сървъра и там са били бая архируини към 9-10 мисля че бяха и затова питам да съпоставя сърварите
първо английският сървър вече чукна годинка ,ако не се лъжа и второ там май доста се харчат черните перли
Ние с Англия ли се сравняваме. :D :D :D
Sm1l3
Новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Ное 2012, 21:19

Re: Архируни

#7 Мнение от Sm1l3 »

хахаха няма място за сравнение разбира се просто питам ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Задай въпрос”