My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 14 Дек 2018, 15:55

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2018, 22:20 
Новобранец

Здравейте
бях блокиран за мултиплициране за 3 дни писах на администраторите за по точно обяснение със кой точно акаунт свързват моят но отговора който ми изпратиха е следният:

Здравейте.
Според нашата информация сте участвали в договорна борба, която нарушава правилата, и бяхте наказани правилно.
Администрацията не съобщава критериите, по които се проверяват битките, и за които играчите са наказани.

как да го разбираме това мултиплициране ли е или уговорена битка и ако е имало уговорена битка коя е била тя
нещо съсвсем се обърках за какво изобщо имах бан ???

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Яну 2018, 23:45 
Новобранец
Аватар

За да блокират акаунт винаги има причина,аз лично не съм виждал бан без някакво нарушение на правилата.
Но пък и не бих се обзаложил че е абсолютно невъзможно.Обаче има и много играчи които не са били блокирани въпреки множество
нарушения на правилата за блокиране,и както се вижда в по стари теми едни ги банват за уговорена битка а други едентични не.
Явно админите наблюдаващи си имат някакво сито и си прецеждат играчите.

Последна промяна Nomad1 на 27 Яну 2018, 11:27, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2018, 10:43 
Новобранец
Аватар

:lol: Как ще ти кажат коя е битката , като после целия сървър ще се смее с гъза си :lol: Повярвай ми и ние сме ги питали многократно, не за да успорваме наказанието , а за да разберем за кое по- точно сме наказани. Толкова са им реални наказанията , че чак не могат да кажат за какво. Ясно е на всички , че бановете са режисирани от определени играчи . При тебе вече стана тотално ясно на всички , че наказанията са нереални и неоснователни- Бан по заявка!
:lol: Слагаш бан за мултиплициране , а обясняваш, че е за уговорена битка :lol:
След някой друг ден пак ще те блокират , най- вероятно за използване на ботове за ден- два (да направят услуга на някой) и ще ти пишат , че имат ИНФОРМАЦИЯ за тайни битки от подземния свят :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2018, 01:49 
Новобранец
Аватар

Очаквайте отговор към 2020г., в Twin Peaks Lands-няма невъзможни неща :idea:
от следващия път бан ,че ти купува реса някой,бан че пускаш проучватели, бан че сте влезли в чужда столица,бан че вкарваш перли.......
Бития бит е_банална фраза.Е_бан след бан.Е_бан за всеки.

Ветровити поздрави на админите с цялото ми достойнство,особенно на единия :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2018, 02:55 
Новобранец

https://www.youtube.com/watch?v=g6t8g6ka4W0

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2018, 21:23 
Новобранец

Alekhin написа:
:lol: Как ще ти кажат коя е битката , като после целия сървър ще се смее с гъза си :lol: Повярвай ми и ние сме ги питали многократно, не за да успорваме наказанието , а за да разберем за кое по- точно сме наказани. Толкова са им реални наказанията , че чак не могат да кажат за какво. Ясно е на всички , че бановете са режисирани от определени играчи . При тебе вече стана тотално ясно на всички , че наказанията са нереални и неоснователни- Бан по заявка!
:lol: Слагаш бан за мултиплициране , а обясняваш, че е за уговорена битка :lol:
След някой друг ден пак ще те блокират , най- вероятно за използване на ботове за ден- два (да направят услуга на някой) и ще ти пишат , че имат ИНФОРМАЦИЯ за тайни битки от подземния свят :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2018, 21:33 
Новобранец

Alekhin точно ти ли намери да питаш за какво са ти бановете. Ами погледни се как се издържаш , ако искаш и може да ми кажеш и как всеки ден намираш по 40-50млн злато за аукциона и ако още не ти е ясно ще ти обясня .... На всички им писна на оная работа от разни комплексирани селски тарикати да се правят на мъже. А че админите не си гледат работата е ясно на всички - иначе от одавна нямаше да ви има

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2018, 22:06 
Новобранец
Аватар

Как го правя , може да си питаш другарчетата. Не съм открил аз топлата вода , половината ви клан е също на аукциона (начело с теб) ?!? Играем по същия начин по който и всички вие , ама за нас трябва да е забранено и много ревете , ако някой играе по вашия начин

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2018, 23:03 
Новобранец

Първо виж в кой клан съм, помисли кои познаваш от него и тогава приказвай че половината играят на аукциона. Вече повече от 1 година съм в него и освен мен не знам някой друг да играе. А аз за да се класирам да играя една седмица паса руинки че да събера ресурса дето ти го вземаш всеки ден за 1 час от клана с мултаците

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Фев 2018, 11:27 
Новобранец
Аватар

Айдее почти всяка вечер по нощите си и ти там , ама само знаеш да ревеш! В какъвто и клан да си отишъл си същата работа , от същото място цоцаш и ти. Сам го каза в целия ти клан си само ти , останалото са ти мултаците с които си чистиш полетата и си прехвърляш рес. Ти се изкара най - активния клан от играчи 2-3 звезди и "ВСИЧКИ" са реални и реално ти прехвърлят рес :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Фев 2018, 20:44 
Новобранец

Хайде като си толкова сигурен че мултаци ме хранят една оферта - правим съюз за един месец отваряме си мисиите и се следим взаимно кой как се издържа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Фев 2018, 01:10 
Новобранец
Аватар

Не с теб , съюз с който и да е от вас ... по - добре да си изтрия акаунта :lol: Тонос няколко години ме навива за съюз , тамън се зарадвах , че се махна сега друг дойде на неговото място :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Фев 2018, 01:55 
Новобранец

Е така ще кажеш че иначе ще вземат да излязат още такива картинки и пак че ревеш как лошите админи са те наказали съвсем без никаква вина .... айде поне не ревете във форума че не знаете за какво са ви наказанията
https://prnt.sc/i0774j
https://prnt.sc/i076us

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Фев 2018, 08:38 
Новобранец
Аватар

Ами безстопанствен замък със злато и бива да не го нападам, може като гледам ти да си го напълнил, като идвате насам да имате рес да преживеете. Ама сме ви изпреварили и затова е цялата драма, разбрах вече :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Фев 2018, 17:53 
Новобранец

Тц, греда - това е клана с вашите мултаци и мога да ти пратя доклади на които се вижда как го наливат докато вървят атаките към него....
http://prntscr.com/idn1vg

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Фев 2018, 00:24 
Новобранец
Аватар

Тук явно добре се забавлявате и не скучаете ;)
но това е във всички сървъри, пълно е с кланове от по 5-40 мултака.
Схемите са различни но крайната цел винаги е една и съща.
Единственото интересно тук е как точно се определя кой да бъде блокиран за мултиплициране и кой не
същото важи и за уговорените битки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2018, 08:42 
Новобранец
Аватар

Няма как точно , то се наказват само едни и същи . Като погледнеш има 10-тина човека дето всичките им 4 героя са 54-то ниво , имат във възкресите по 7-8млн наеми и 300к доктори и в столиците по 90млн жито, желязо и злато и мародерски каски. АМа това е от честна игра и правилни битки , не е от уговорки рийш. В същото време пет клана с малки играчи спамят нон- стоп , а често се вижда и играчи 1-2 звезди на аукциона за лотове с по 12-13млн. Ама това са все "реални" играчи :lol: Иначе ей такива образи не спират да реват вие това, вие онова. А всъщност наказваните играчи са все едни и същи , другите не се барат. Ако вземеш да докладваш админите ти отговарят "нищо нередно не сме открили". Чак накрая избухнаха до толкова , че играч , който и битки не е правил наказаха :lol: и то за мултиплициране , ама само за 3 дни (да не се обиди нещо) и като му мина наказанието на въпроса с кой акаунт точно ме свързахте , че бях наказан му отговарят "не бе то беше за уговорена битка" :lol: Пълен цирк

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]