My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 22 Сеп 2018, 22:38

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2013, 12:59 
Оръженосец

Кратко и ясно:
Според мен, платения акаунт е най-големия плюс, който можеш да имаш от абсолютно всяка игра.
Още повече, суперакаунт, който на пръв поглед има същите преимущества като платения, съвсем не е същото. Всяка седмица отделяш по 100 перли, които са ти необходими за съвсем други неща.
Безплатен- какво пък, нали трябва да има и фрак за по-напредналите :D
И, едно от по-важните условия, с платен винаги може да опиташ да изтеглиш някакви суми от играта, докато с останалите няма такава възможност.
Не е толкова скъпо да активираш платена игра, още повече, че плащаш само първите 6 месеца, оттам нататък, играта сама ти продължава акаунта от куестове. Не се колебайте, ако искате да напреднете и в края на краищата да спечелите. Смело напред, и нека по-добрият да победи!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2013, 13:42 
Новобранец

Ще ми е интересно някои да сподели с платен акаунт колко пари е налял до сега и колко е изтеглил, и не на последно място за колко вереме и какво време отделя за игра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Мар 2014, 21:00 
Магистър

Истинските играчи харесват самата игра и играят с безплатни акаунти. Другото е боза и поражда боза.
Това е стратегическа игра, има битки и масовки. Всеки извън клана е потенциална жертва и към него трябва да се отнасяме като такъв (а защо не и доходоносна каса)? :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Мар 2014, 00:18 
Оръженосец

Скромното ми наблюдение от личен опит е че който си плаща има хубави артове а който не си плаща го пълнят с боза както мен ;)според мен така е програмирано от началото според това какво ще избереш платен или не .разгледай героите с платените акаунти и тези с неплатените ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Мар 2014, 09:22 
Магистър
Аватар

това са пълни глупости, попитай някой по-напреднал ако не ще ти обясня че съм слаб в литературата :|

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Мар 2014, 09:24 
Оръженосец

ами считам се за напреднал ама не знам ти какво разбираш под напреднал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Мар 2014, 09:31 
Магистър
Аватар

Andrian1 написа:
Кратко и ясно:
Според мен, платения акаунт е най-големия плюс, който можеш да имаш от абсолютно всяка игра.
Още повече, суперакаунт, който на пръв поглед има същите преимущества като платения, съвсем не е същото. Всяка седмица отделяш по 100 перли, които са ти необходими за съвсем други неща.
Безплатен- какво пък, нали трябва да има и фрак за по-напредналите :D
И, едно от по-важните условия, с платен винаги може да опиташ да изтеглиш някакви суми от играта, докато с останалите няма такава възможност.
Не е толкова скъпо да активираш платена игра, още повече, че плащаш само първите 6 месеца, оттам нататък, играта сама ти продължава акаунта от куестове. Не се колебайте, ако искате да напреднете и в края на краищата да спечелите. Смело напред, и нека по-добрият да победи!

-------------------
Не знам, вие кажете...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Мар 2014, 09:35 
Магистър
Аватар

Ок, за мен напреднал са много неща но от финансовата гледна точка това е играч който изкарва месечно от руините 350-500 перли и има адекватната способност да печели 2-10 лота на аукциона за месец :!:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Мар 2014, 09:59 
Оръженосец

ами в момента съм с бавни проучватели ,гледам да не падам под 20 руини на ден и имам по два лота на седмица. това устройва ли те?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Мар 2014, 10:02 
Магистър
Аватар

напълно, не виждам никъде спор колко си напреднал, темата беше в друга насока

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Мар 2014, 11:18 
Оръженосец

ами щом отговарям на изискванията ти смело заставам зад думите си а именно че хората които плащат получават хубавото а тези които не плащат си пълнят съкровищницата с предмети за жертване (само дето няма за какво да ги жертват).това за мен е предимството на платения в което няма нищи лошо все пак хората трябва да изкарват пари.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Мар 2014, 01:47 
Магистър

Това с плащането се прави по съвсем различен начин - с акаунти на ниска цена, но за всички играещи. Екстрите са еднакви за всички и само по-добрите успяват. Както е във WOW например. Или Lineage 2. Или куп други игри. Просто тези, които измислят payment системите в браузърните игри имат още доста да се учат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Мар 2014, 08:31 
Магистър
Аватар

това с примерите за други игри е несериозно, рядко се срещат неуравновесени хора да играят 15 игри едновременно, след като сте тук значи ви харесва, не мога да разбера как всички дечурлига искат да направят мащабни промени на даден продукт от деня на регистрацията си и така до съществуването на същия или тотален отказ от него :lol:
сървъра е коренно различен, както и замисъла...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Мар 2014, 10:42 
Магистър

Всеки има право да изкаже мнение. Има доста недомислици в играта, като плътността на заселване в различните кралства. Системата за плащане води до изкривяването в мисленето на играчите в определена посока, което не е добре за геймплея като цяло.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Мар 2014, 18:21 
Магистър
Аватар

тази работа със сгъстяването в центъра наистина е голяма урина, според мен е техен начин за редуциране броя на населението

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]