My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 18 Ное 2017, 21:28

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Житни нивя
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2014, 16:28 
Капитан

Ето една идея - както има подземни нещица, направете и житни ниви, където добивът да е по - голям. Знам, че има степи, но за по - новите участници ще е приятно да се сдобият с такова външно владение, което може да бъде държано например 15 дни, а не 30.

Може да го направите като бета версия, да видите дали има интерес. =Р ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Житни нивя
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2014, 14:16 
Новобранец

radoslav111 написа:
направете и житни ниви

Да, да още малко и тракторчета ще заискаш... бъркаш игрите нещо ми се струва. Играта е за бой, а не за фермерство. Основния ресурс се добива чрез грабежи на руини и други играчи, а като имаш злато в излишък, си купуваш каквото ти трябва през пазара т.е. жито. Всеки сюзерен с радост ще даде малки руини на новите играчи, защото за нялколко дни кралствата се насищат с малки руини. Относно добивните сгради - използват докато си направиш отряд да биеш руини 1* -после пречат.
Проблема на новите играчи не е в ресурса, а това че не слушат какво им се говори и не четат, нито енциклопедията, нито форума.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Житни нивя
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2014, 02:36 
Капитан

По принцип за нови терени могат да се пуснат и други земи освен твоята идея за житни нивя . Сметнах ,че няма смисъл да пускам нова тема тъй като така или иначе няма да се осъществи и все пак ето моите допълнителни идеи за нови терени - блата - там скоростта може да бъде намалявана ,за сметка на даден рес ,като златото да кажем , ледени земи -там проу4вателите могат да имат по големи шансове да измират ,за сметка на по голям брой мини /рудници/, подземията ,както са сега ,поне според мен могат да се доразвият -така и така има комплект артове за тях -защо например не се вкарат и 4удовища в някои ? /между другото има такива в др тип сървъри -ония подземия подобни на архируини -но идеята ми не е 4аак да са толкова като брой а по скоро като нивата на руините и по надолу /, защото сега някак си земята подземия стои на по заден план ...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]