My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 18 Ное 2017, 21:31

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2014, 19:24 
Новобранец

Моето предложение е следното :
Когато изучаваш 1 наука и искаш да прехвърлиш към друга наука ,която изисква по-малко научни елементи от колкото ти имаш и започнеш да я изучаваш ,вместо да те попита :
Ще загубите част от събраните точки за наука...(не се сещам как е точно)
Да я изучи и директно да започне да изучава следващото ниво вместо да се губят научни елементи и така ще бъде по-добре ,защото няма да губим точки ,а ако след това искаме да се върнем на същата наука ,която не сме изучили да започне да се изучава с точките ,които са останали.
Дано ме разбрахте.Благодаря за обърнатото внимание.
Какво мислите?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2014, 23:25 
Новобранец

Моето мнение, че точно този аспект от играта е направен с умисъл. Все пак това е стратегия. Трябва да мислиш какво ще ти трябва за напред в близко и далечно бъдеще и на база тия размисли да си изградиш стратегия какъв ред на науката да използваш. Според мен това няма нужда от промяна. Разбира се това е мое мнение и не ангажирам никой с него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Фев 2014, 17:13 
Новобранец

Нека да видим и другите какво ще кажат :)
П.П. Според мен така ще има по-доволни играчи и ще е по-добре!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2014, 01:04 
Новобранец

Може ли най-накрая някой да погледне темата?!?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2014, 14:26 
Капитан

Аз погледнах темата :D моето мнение е абсолютно същото като на изказалият се преди мен,че ще има доволни така е,но все пак трябва да си правим сметката,затова е направено така ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2014, 02:41 
Магистър

Не е нужно да пишеш с огромни букви или цветни такива, ако някой може и иска да ти помогне, ще го направи и без тях.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Мар 2014, 00:58 
Новобранец

Някой друг няма ли да изкаже мнение?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Мар 2014, 01:52 
Магистър
Аватар

Аз съм на мнението на първият изказал се по въпроса ти маняче играта е стратегия и избираш по кое да хванеш така по просто да се изкажа смисъл ако натиснеш да изучаваш "пазар" а после я смениш на "управляване на героите" то значи самият ти не знаеш какво искаш според мене би било най добре да го направят така че като почнеш една наука и смениш на друга да ти се губят единиците и да почва отначало за да знае всеки кой какво иска а не да кара сега ми е кеф "пазар" ама много време не ми се чака я да преместя на "шпионаж" натискаш една и точка решен си на нея не да се лигавиш от една на друга а освен това мисля че темата е безмислена не те обиждам само споделям моето мислене ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Май 2014, 01:32 
Новобранец

За хората без премиум, ще е много кофти без възможност да сменяш науката, без загуба на точки. Изучаваш и всичко замръзва. Ако искаш да изучиш две нива последователно на една наука, дори и с премиум, ще загубиш точки, ако предложението на Kriss се приеме. Относно предложението на маняка, това е стратегия, както се изказа някой преди мен. Ако не можеш да си направиш добре сметката, отивай да играеш CS и без това си маняк на тази пуцалка :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Май 2014, 21:46 
Новобранец

Каквото искам ще играя ,това си е мой избор ,но дори и да е цс , цс я играят милиони ,а му Ландс има няма 100-200 хиляди човека ,така че си трай ,знам ви как играете 2мата с Крис и да Ви кажа ,не сте най-големите стратези :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Май 2014, 22:57 
Оръженосец

KrissIvanov написа:
Аз съм на мнението на първият изказал се по въпроса ти маняче играта е стратегия и избираш по кое да хванеш така по просто да се изкажа смисъл ако натиснеш да изучаваш "пазар" а после я смениш на "управляване на героите" то значи самият ти не знаеш какво искаш според мене би било най добре да го направят така че като почнеш една наука и смениш на друга да ти се губят единиците и да почва отначало за да знае всеки кой какво иска а не да кара сега ми е кеф "пазар" ама много време не ми се чака я да преместя на "шпионаж" натискаш една и точка решен си на нея не да се лигавиш от една на друга а освен това мисля че темата е безмислена не те обиждам само споделям моето мислене ;)

А да те питам ти нормален ли си или играта ти всеки ден се движи в една посока и никога не се налага да промениш или смениш нещо?
Значи понякога имам чувството че сте събрани тук да си чешете езиците (разбирай пръстите) вместо да помислите малко кое как е...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]