My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 18 Ное 2017, 21:32

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Бонус
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2013, 13:57 
Оръженосец

Предложението ми е следното . В почти всяка игра има бонус да влизане в играта , ще е добре и тук да се сложи всеки ден в в седмицата да има различен бонус . Примерно за 1 ви ден да се пусне ресурси или свитък или нещо друго или направо и двете , за 2 ри ден да се пусне нещо друго примерно малка по- вид армия + свитък няма значение кое ниво , и вече чак на края в 7 ден да се пусне свитък + перли + ресурс ( не много разбира се ) това е :) ..

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Бонус
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2013, 01:45 
Новобранец

zubcho написа:
Предложението ми е следното . В почти всяка игра има бонус да влизане в играта , ще е добре и тук да се сложи всеки ден в в седмицата да има различен бонус . Примерно за 1 ви ден да се пусне ресурси или свитък или нещо друго или направо и двете , за 2 ри ден да се пусне нещо друго примерно малка по- вид армия + свитък няма значение кое ниво , и вече чак на края в 7 ден да се пусне свитък + перли + ресурс ( не много разбира се ) това е :) ..

Някой лев да ти пратят със запис или по с-ка не искаш ли :lol: Това е игра да не печелиш ти ,толкова е просто, амааааа..............

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Окт 2013, 07:12 
Оръженосец

ANGER написа:
zubcho написа:

Някой лев да ти пратят със запис или по с-ка не искаш ли :lol: Това е игра да не печелиш ти ,толкова е просто, амааааа..............

Напротив аз печела :) както и повечето в играта , толкова си ... :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Окт 2013, 11:30 
Новобранец

Напротив аз печела :) както и повечето в играта , толкова си ... :)[/quote]

Аз /печела/ е очевидно написано от човек който не е достатъчно грамотен , та мисля че всеки може да прецени кой е ... . Никъде по света ,неграмотни хора не могат да печелят ,освен в собствените си очи .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Окт 2013, 13:41 
Магистър

Няма да позволя да се използват обиди, без значение на повода. Мненията са редактирани и ще помоля занапред да се въздържате. Не мисля, че това е начина да се реши един спор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Окт 2013, 22:03 
Новобранец

Burton написа:
Няма да позволя да се използват обиди, без значение на повода. Мненията са редактирани и ще помоля занапред да се въздържате. Не мисля, че това е начина да се реши един спор.

Радвам се ,защото да ме наричат ... ,не е много умно :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Окт 2013, 22:33 
Новобранец

Съгласна съм със оригиналният постер, във всяка една игра, която е в браузер, създателите на играта са дали logging награда, всеки ден когато влезеш вземаш по нещо, дали ще бъде материали, или премиум материал (Черните Перли) винаги вземаш нещо, всеки божи ден и е различно, даже когато влезеш 7 пъти подред и ти дава огромна награда затова. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Окт 2013, 22:44 
Капитан

хммм, от раз се сещам за 4 онлайн браузърни игри, които съм играл последните 11 години и не си спомням някъде да са давали награди само за това, че съм влизал в играта...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Окт 2013, 23:11 
Новобранец

kaktyc написа:
хммм, от раз се сещам за 4 онлайн браузърни игри, които съм играл последните 11 години и не си спомням някъде да са давали награди само за това, че съм влизал в играта...

Очевидно не си играл достатъчно добре известни игри. Ако не вярваш пробвай Dragon City, Wartune, Фермата във фейсбук, Marvel Online във фейсбук отново и в техният браузер... всяка една от тея световно известни игри дават огромни награди за всеки ден логване, и накрая на седмицата или накрая на месеца дават масова огромна награда затова, че си активен играч. Искаш ли да продължавам?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Окт 2013, 00:13 
Капитан

Вярно е, игри в клюкарника фейсбук не съм играл. За сметка на това: Булфлийт (1-ви и 2-ри сезон), Gladiatus -1 година, Ikariam - 3 години, Manager league - 2,5 години, World of Warcraft - 3 години. Всички тези игри са или с платен абонамент или с платени бонуси. Въпреки това безплатни подаръци, само за това, че си влезнал онлайн НЕ дават.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Ное 2013, 21:50 
Магистър
Аватар

ChristieZhivkov написа:
kaktyc написа:

Очевидно не си играл достатъчно добре известни игри. Ако не вярваш пробвай Dragon City, Wartune, Фермата във фейсбук, Marvel Online във фейсбук отново и в техният браузер... всяка една от тея световно известни игри дават огромни награди за всеки ден логване, и накрая на седмицата или накрая на месеца дават масова огромна награда затова, че си активен играч. Искаш ли да продължавам?

говори за игри,продължи за да уцелиш поне една :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2013, 15:30 
Новобранец

Значи аз да си трая, че ще вземат и тук ме банат за "заслуги" , превантивно.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]