My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 18 Ное 2017, 21:41

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2013, 13:36 
Оръженосец

Здравейте,

Това, което ще предложа е продиктувано от факта, че играта (поне лично за мен) се превърна много повече в ангажимент отколкото в приятно занимание. Също така и липсата на време оказа силно влияние. Напоследък все повече логвах защото трябваше, а не защото исках. Може би просто mylands ми беше писнала или може би ме мързеше всеки ден да търся руини, езера и т.н. на картата само и единствено, за да си издържам армията и накрая ,естествено, ужасно ми доскуча. И на кой не би му? Всеки ден логваш, търсиш руини, пазиш се да не те бият, зависиш от много по-силни играчи от теб в околността, събираш ресурс за отвари с безбожно демотивиращ коефициент ресурс/опит и т.н.. Всички тези неща са си ангажименти и искат време.

А като ми се наложи да съм извън града за 4-5 дена нещата стават още по демотивиращи - нямам възможност да логвам по цял ден, не мога да търся руини, нямам злато, губя армия, деградирам. В крайна сметка съм поставен пред дилемата или да дам много пари за ваканция в играта или да загубя много армия, а може би и сгради заради затворена порта. Аз решавам да спра да играя. Щом като създателите на играта не ми предоставят вариант, който да ме задоволява и да е приемлив за мен, нямам намерение да си губя повече времето.

Ако можех да си пусна ваканция, обаче, щях да съм много по-спокоен. Щях да си гледам работата без да се притеснявам, без да се стресирам за една игра и като се прибера да почна с нови сили да играя. В тази игра не мога. Причината - финансова. Сигурен съм , че болшинството от хората дори и не се замислят относно ваканционната опцията в игата поради същата причина.

Та предложението ми е следното: Намалете цената на ваканцията за една седмица до един SMS. Успех на всички!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Апр 2013, 03:06 
Оръженосец

Направи като мен: златен град в столицата до дюкяни на макс. (7), къщи на по 5, малко складове (10-на), 2 търговски гилдии на 5-6 и един пазар. Може евентуално 1 кула и 2 укрепления. Целта е да направиш златен град, който вади поне 10к на час, съотв. ако някой иска, да се пробва да го граби. Теб ще ти е кеф, че не се бориш да оцелеш, а другите - че има какво да си вземат. :)
Ще можеш да си оправиш социалния живот, а някой ще получи няколко златни жили наведнъж.
Накрая може да пратиш картичка от някое готино място.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016, 11:16 
Новобранец
Аватар

всичко е за пари.... на админите им е казано - прецаквайте колкото може повече играчите ...
лъжете ги, че ще давате... но никога не давайте .....

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]