My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 22 Сеп 2017, 17:19

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Руини
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2013, 20:34 
Оръженосец
Аватар

Много е гадно когато нападнеш някаква руина (с повече перли) и някой с по бърза армия те изпревари и ги вземе.Би било добре когато някой нападне руина тя да не може да се напада от други или поне да има нещо като заклинание и атаката друг потребител нападнал руината да бъде забавена примерно с 30%

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Руини
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2013, 11:09 
Магистър

Е, тя тръпката се губи така :)
И мен са ме изпреварвали, но... такава е играта :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Окт 2013, 00:00 
Оръженосец

по-бързия печели. То затова и се пускат ускорения и науката за мисии на макс и свитъци и тем подобни екстри. Кой превари той завари. Така е и в живота. Ти, какво искаш да идеш да се напиеш на кръчма два дни да изтрезняваш и на третия след обяд като си пил кафе преди това евентуално да се натуткаш да я удариш.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Окт 2013, 16:06 
Оръженосец
Аватар

i1978 написа:
по-бързия печели. То затова и се пускат ускорения и науката за мисии на макс и свитъци и тем подобни екстри. Кой превари той завари. Така е и в живота. Ти, какво искаш да идеш да се напиеш на кръчма два дни да изтрезняваш и на третия след обяд като си пил кафе преди това евентуално да се натуткаш да я удариш.

Тези които изобщо не знаят за какво става на въпрос е по-добре да не се обаждат?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Окт 2013, 19:13 
Магистър

gosheto26 написа:
i1978 написа:

Тези които изобщо не знаят за какво става на въпрос е по-добре да не се обаждат?

Пффф какво не знае ! Казва ти човека точно и ясно , по-бързия печели ! Представи си че този по-бързия ти я остави и ти дойде на гости с цялата си армия докато ти се радваш на стотина перлички от руината , той се радва на няколко милиона фракция и малко опит на героя ! Умения , свитъци , награди , има начини и ти да си по-бързия но въпросът е дали е по-добре !!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Окт 2013, 20:45 
Капитан

Следващата му тема ще бъде в духа на "Аз си намерих езеро, пък някакви с по-силна армия искат да ми го вземат. Ама как така? Трябва автоматично да ми се издава нотариален акт и никой да няма претенции към езерото ми".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Окт 2013, 22:47 
Магистър

kaktyc написа:
Следващата му тема ще бъде в духа на "Аз си намерих езеро, пък някакви с по-силна армия искат да ми го вземат. Ама как така? Трябва автоматично да ми се издава нотариален акт и никой да няма претенции към езерото ми".

:lol: :lol: Не дай боже да намери че, туко виж е забил колчетата с бодлива тел в.... монитора :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Окт 2013, 23:57 
Оръженосец
Аватар

Вижте какво: Раздела в който писах се нарича демотиватори и аз написах какво ме демотивира! Имам право на мнение, но вие нямате право да ме обиждате или нещо подобно!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Окт 2013, 01:01 
Магистър

Ще помоля без повече иронични постове...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Окт 2013, 09:05 
Магистър

gosheto26 написа:
Вижте какво: Раздела в който писах се нарича демотиватори и аз написах какво ме демотивира! Имам право на мнение, но вие нямате право да ме обиждате или нещо подобно!

Никой не те обижда ! Виж какво , това е форум в който всеки има право да си даде мнението по какъвто и да е повед или тема а това че ти си писал тук и някои ти е отговорил е нормално ! Дали ти обяснява или те поучава или ти се присмива ако щеш е в следствие на въпроса ти . Да гадно е но пак ти казвам , погледни го и от другата страна .

Успех в играта

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Дек 2014, 20:30 
Магистър
Аватар

gosheto26 написа:

вместо да се демотивираш купи си бързоходки за 20к перли :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2014, 16:48 
Новобранец

LCFDIVINE написа:
gosheto26 написа:

вместо да се демотивираш купи си бързоходки за 20к перли :lol:

LCFDIVINE, а ти си купи "излез в отпуска за 60 дни" , така няма да спамиш излишно по темите на хората и да бълваш простотии.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Дек 2014, 20:03 
Магистър
Аватар

кофти ти е нали, нямаш си парички в играта на 3*, нямаш си и в живота, убиваш си мъката в писане по-точно драскане на демотивацийки и пълни глупости :lol:
купи си ти :P

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Дек 2014, 12:09 
Новобранец

LCFDIVINE написа:
кофти ти е нали, нямаш си парички в играта на 3*, нямаш си и в живота, убиваш си мъката в писане по-точно драскане на демотивацийки и пълни глупости :lol:

Парички си имам в живота и със сигурност повече от теб,не съм малоумен да пълня джобовете на разработчиците за някаква си игра, играя безплатно и за кеф.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Дек 2014, 20:42 
Новобранец

Мисля че е време да се затвори тази тема защото повече от една перла няма да намерите :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Дек 2014, 19:29 
Магистър
Аватар

BorislavTomov написа:
LCFDIVINE написа:

Парички си имам в живота и със сигурност повече от теб,не съм малоумен да пълня джобовете на разработчиците за някаква си игра, играя безплатно и за кеф.

да не си шлосер-мафиот, имал той маминия, въшки/2, ела те черпя 1 джак че си го гледал само на реклама и 40%vol :lol:
защо не ги блокирате такива демотивиращи + на паричните потоци :?:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]